Reklama

Reklama

Polska - Niemcy 26-29. Krzysztof Lijewski: Żenująca pierwsza połowa

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że Niemcy to dobra drużyna - powiedział Krzysztof Lijewski po porażce Polaków z Niemcami 26-29 na MŚ piłkarzy ręcznych. - Szkoda pierwszej połowy w naszym wykonaniu w obronie, bo była żenująca.

Polska przegrała z Niemcami 26-29 (13-17) w swoim pierwszym meczu grupy D mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, rozegranym w Lusajl, niedaleko stolicy Kataru - Dauhy.

- Niczym nas nie zaskoczyli. Po prostu wykonywali swoje założenia poprawnie, szli w trupa, konsekwentnie do końca - powiedział Krzysztof Lijewski.

- Cóż, trzeba to z bólem przyznać, ale wygrali zasłużenie - ocenił.

- Nie będziemy płakać po pierwszym meczu. Nie jesteśmy dziećmi. Turniej dopiero się zaczął. Jestem święcie przekonany, że możemy jeszcze trochę pograć w tym turnieju - dodał Krzysztof Lijewski.

Reklama

Zobacz:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama