Reklama

Reklama

Polska - Macedonia 25-20. Syprzak: Możemy być zadowoleni

- W naszej grze było kilka niedociągnięć, zdarzały nam się błędy, jednak ogólnie możemy być zadowoleni z tego występu - ocenił Kamil Syprzak po wygranej Polski z Macedonią 25-20 w pierwszym meczu rozgrywanego w Gdańsku kwalifikacyjnego turnieju do igrzysk.

- Wiedzieliśmy z kim przyszło nam grać i spodziewaliśmy się trudnego oraz zaciętego meczu. I tak też było, ale moim zdaniem mieliśmy to spotkanie pod kontrolą i zwycięstwo nie było zagrożone. W naszej grze było kilka niedociągnięć, zdarzały nam się błędy, jednak ogólnie możemy być zadowoleni z tego występu. Wydaje mi się również, że to spotkanie mogło podobać się kibicom - ocenił obrotowy FC Barcelona Lassa. 

Obrotowy polskiej reprezentacji podkreślił również bardzo dobrą postawę zespołu w obronie.

- Zawsze słynęliśmy z twardej defensywy, ale teraz w tym elemencie wypadliśmy jeszcze lepiej. Mamy kilka zmian i kilka nowych systemów, które trenujemy i staramy się dopieścić. Założenie jest również takie, aby w meczu grali wszyscy zawodnicy i kiedy się zgramy oraz dopracujemy wszystkie elementy, powinno być jeszcze lepiej - przyznał.

Reklama

W sobotę "Biało-czerwoni" zmierzą się z Chile, które wydają się być najsłabszym zespołem grającym w Gdańsku, a w niedzielę z Tunezją.

- Chciałbym powiedzieć, że jesteśmy jedną nogą w Rio, ale nie powiem, bo wcale tak nie uważamy. Przed nami jeszcze dwa mecze i musimy uważać, żeby się nie potknąć. A chcemy wygrać ten turniej - podsumował Kamil Syprzak.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL