Reklama

Reklama

Polscy szczypiorniści w centrum chaosu. Skandal przed meczem z Niemcami

Organizacja mistrzostw Europy w piłce ręcznej pozostawia wiele do życzenia. Polscy zawodnicy we wtorkowe popołudnie zmierzą się z Niemcami. Dzień meczowy rozpoczęli jednak od niezwykle nerwowych chwil.

"Biało-Czerwoni" rywalizację na mistrzostwach Europy rozpoczęli od dwóch zwycięstw. W efektownym stylu rozprawili się z Austrią i Białorusią. Dzięki temu zapewnili sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych świetnie spisuje się podczas ME


Podopiecznych Patryka Rombla dziś czeka kolejne wyzwanie. We wtorkowe popołudnie zmierzą się w spotkaniu "wagi ciężkiej" z Niemcami. Wynik tego starcia będzie liczony w dalszej rywalizacji.

CZYTAJ TAKŻE: ORGANIZACYJNY FALSTART NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Polacy dzień meczowy rozpoczęli w mało komfortowy sposób. O szczegółach sprawy poinformował Związek Piłki Ręcznej w Polsce. W mediach społecznościowych umieszczono wpis, który wywołał duże poruszenie w środowisku szczypiorniaka.

Reklama

Skandaliczna sytuacja przed meczem z Niemcami. Nerwowe chwile w polskiej kadrze

Jak się okazuje, "Biało-Czerwoni" w trybie pilnym musieli stawić się na testy na obecność koronawirusa. Badania przeprowadzono w... budce z lodami.

Zawodnikom nie pozwolono dokończyć śniadania, zaplanowany trening  odwołano, a Polacy usłyszeli, że mogą zostać niedopuszczeni do meczu z Niemcami.

- Rano nasza reprezentacja dostała wezwanie na nagłe i nieoczekiwane testy pod groźbą niedopuszczenia do dzisiejszego spotkania. Nie wszyscy zawodnicy zdążyli nawet zjeść śniadanie. Trening odwołano. Czekamy znowu na wyniki, które obiecano nam do trzech godzin... - czytamy we wpisie. Do tych słów dołączono krótkie nagranie.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy