Reklama

Reklama

Piotr Chrapkowski, Jan Czuwara i Dawid Dawydzik wracają do składu Polaków na mecz z Norwegią

Trzech zawodników reprezentacji Polski dołączy do składu na mecz mistrzostw Europy z Norwegią. To Piotr Chrapkowski, Jan Czuwara oraz Dawid Dawydzik.

"Głodni gry wracają do składu! Piotrek Chrapkowski, Janek Czuwara i Dawid Dawydzik w meczowej 16-stce!" - poinformował oficjalny profil polskiej reprezentacji szczypiornistów.

Cała trójka wcześniej była wykluczona z gry wskutek otrzymania pozytywnych testów na koronawirusa.

Chrapkowski, Czuwara i Dawydzik wracają do gry

Mecz Polski z Norwegią rozpocznie się w czwartek o godzinie 20.30.

W poprzednich spotkaniach "Biało-Czerwoni" pokonali Austrię i Białoruś oraz przegrali z Niemcami. To właśnie ta porażka "liczy się" w kolejnej rundzie. W drugiej rundzie Polacy rywalizują z pięcioma drużynami, z których awans do dalszej fazy wywalczą dwie najlepsze.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama