Reklama

Reklama

PGNiG Superliga. Koronawirus w Zagłębiu Lubin

Jak poinformował PAP prezes Zagłębia Lubin Witold Kulesza, w zespole piłkarzy ręcznych jeden z testów na obecność COVID-19 okazał się pozytywny. W związku z tym piątkowe spotkanie ekipy z Dolnego Śląska z Wisłą Płock zostało przełożone.

"W poniedziałek cały zespół przejdzie jeszcze raz badania na obecność COVID-19 i wtedy zobaczymy, co będzie dalej. Na razie nasze piątkowe spotkanie z Wisłą Płock zostało przełożone, bo takie są przepisy. Niestety, wirus dopadł także nas" - powiedział PAP Kulesza.

W ekipie Zagłębia to pierwszy przypadek pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa.

Po rozegraniu czterech meczów zespół z Lubina w ligowej tabeli zajmuje szóste miejsce, a Wisła, mając o jedno spotkanie mniej, jest czwarta.(PAP)

marw/ co/

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL