Reklama

Reklama

PGNiG Superliga Kobiet. Kwarantanna w JKS Jarosław i Piotrcovii

Co najmniej do 7 października będą przebywać na kwarantannie występujące w ekstraklasie piłkarki ręczne JKS Jarosław i Piotrcovii Piotrków Trybunalski. To efekt pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u jednej z zawodniczek JKS, z którą drużyna z Piotrkowa zmierzyła się w minioną niedzielę.

O potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem u jednej z zawodniczek zespołu z Jarosławia poinformował w czwartek organizator rozgrywek ekstraklasy. Dodatni wynik na SARS-CoV-2 wykryto u piłkarki w trakcie zgrupowaniu kadry B reprezentacji Polski.

Reklama

"Zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów u zarażonej zawodniczki, decyzją Komisarza Ligi, zawodniczki oraz trenerzy JKS Jarosław i MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski zostali poddani kwarantannie. Kwarantanną zostali również objęci wszyscy, którzy mieli styczność z zawodniczką" - podkreślono w komunikacie.

Kwarantanna w obu drużyna, która oznacza przerwanie treningów, ma potrwać do 7 października, jednak decyzje o powrocie do zajęć zostaną podjęte po badaniach w kierunku koronawirusa.

JKS i Piotrcovia swoje kolejne spotkania w ekstraklasie mają zaplanowane na 11 października.

Bartłomiej Pawlak

Dowiedz się więcej na temat: JKS Jarosław | Piotrcovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje