Reklama

Reklama

Niemcy w rozsypce! Pięć kolejnych przypadków koronawirusa

Reprezentacja Niemiec, która we wtorek będzie rywalem Polski w trzecim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych ma poważny problem. W poniedziałkowy wieczór poinformowano, że wykryto w niej pięć przypadków zakażenia koronawirusem. Już wcześniej z powodu pozytywnych wyników testów wypadło z gry dwóch zawodników.

O zakażeniach poinformował serwis "Handballwoche". Już wcześniej pozytywne wyniki testów uzyskali Julius Kuhn i Hendrik Wagner. Co ciekawe, ten drugi dołączył do drużyny dopiero w niedzielę, mając być zastępstwem dla pierwszego.

Niemcy rozbici przez koronawirusa

Poniedziałkowy wieczór przyniósł naszym najbliższym rywalom kolejne, przykre informacje. Pojawiło się pięć nowych przypadków zakażeń. Zawodnicy, którzy wypadli z gry to: Kai Haefner, Timo Kastening, Lukas Mertens, Luca Witzke i Andreas Wolff. Gracze zostali skierowani na izolację i rzecz jasna przeciwko "Biało-Czerwonym" nie zagrają.

Reprezentacja Polski zagra z Niemcami we wtorek o 18:00. Stawka, mimo faktu że obie drużyny mają zapewniony awans do kolejnej fazy, jest niebagatelna. Punkty zdobyte w tym spotkaniu będą się bowiem liczyć w walce o półfinał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama