Reklama

Reklama

MŚ w piłce ręcznej. Ostatnie chwile relaksu przed wielkim meczem

Polskie piłkarki ręczne, które w piątek o 18. zagrają w Belgradzie z Serbią w półfinale mistrzostw świata, dostały wolne od trenera Kima Rasmusena. Szkoleniowiec m.in. zrezygnował z porannego treningu, a na resztę dnia zalecił odpoczynek.

Zawodniczki mają się relaksować, choć o to bardzo trudno, ponieważ emocje rosną z każdą chwilą zbliżającą do tego historycznego spotkania. Polki jeszcze nigdy nie zaszły tak daleko w turnieju mistrzowskim.

Reklama

Część z nich wybrała się na krótkie spacery po mieście, głównie w pobliżu hotelu Falkensteiner, w którym zostały zakwaterowane. Inne zamknęły się w pokojach, w których zazwyczaj prowadzą długie internetowe rozmowy z najbliższymi.

Mecz poprowadzi duet sędziowski z Francji - Charlotte i Julie Bonaventura, które gwizdały już Polkom w pamiętnym, wygranym meczu play off kwalifikacji ze Szwecją w Oerebro, otwierającym "Biało-czerwonym" drogę do MŚ 2013 w Serbii.

Niemal wszystkie z 20 tysięcy biletów na półfinałowy wieczór - o 20.45 rozpocznie się pojedynek Brazylii z Danią - zostały wyprzedane.

Zapraszamy na relację na żywo z półfinału MŚ piłkarek ręcznych Polska - Serbia!

Jaki będzie wynik?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje