Reklama

Reklama

MŚ w piłce ręcznej. Karolina Kudłacz: Urządziłyśmy sobie ucztę na korytarzu

Polskie piłkarki ręczne po środowym historycznym zwycięstwie nad Francją w 1/4 finału mistrzostw świata w Serbii już dużo spokojniej przyjęły ten kolejny sukces. "To już nie była taka euforia jak po meczu z Rumunkami" - uważa rozgrywająca Karolina Kudłacz.

"Chyba jeszcze do mnie nie dotarło, czego dokonałyśmy. Staramy się to ogarnąć, ale ogólnie jest teraz w nas wielki spokój, nie taka euforia jaka była po meczu z Rumunią" - powiedziała 28-letnia kapitan drużyny narodowej.

Po wygranej w 1/8 finału z Rumunią zawodniczki świętowały sukces pizzą. Tym razem cieszyły się z awansu do półfinału jeszcze skromniej.

"W ogóle nie świętowałyśmy. Tak naprawdę, to gra toczy się dalej. W środę wieczorem byłyśmy tak zmęczone, że tylko porozmawiałyśmy sobie trochę na korytarzu. Zjadłyśmy skromny posiłek, chlebek z miodem, same urządziłyśmy sobie ucztę - na korytarzu na podłodze. Potem były problemy z zaśnięciem przez te wszystkie emocje" - przyznała.

Reklama

Wygrana Serbii, która będzie rywalem Polski w piątkowym półfinale w Belgradzie (g. 18.) z broniącymi tytułu Norweżkami nie była dla kapitan reprezentacji zaskoczeniem.

"Osobiście typowałam Serbię. Wydaje mi się, że nasza niespodzianka jednak mimo wszystko była dużo większa. Serbia gra przecież u siebie. Doping kibiców niesie ją na wysokiej, pozytywnej fali" - oceniła.

Po wygranej z Francją 22:21 Kudłacz długo nie mogła zasnąć. "Po tych emocjach spałam może ze dwie godziny, więc trzeba będzie się zregenerować, może zaordynować sobie jakąś poobiednią drzemkę" - zakończyła.

Zapraszamy na relację na żywo z półfinału MŚ piłkarek ręcznych Polska - Serbia!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama