Reklama

Reklama

MŚ piłkarzy ręcznych: Rosja - Arabia Saudyjska 27:17

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu "polskiej" grupy w odbywających się w Katarze mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych. Rosja bez większych problemów pokonała Arabię Saudyjską 27:17 (17:9).

Początek spotkania był w miarę wyrównany (2:2), ale z minuty na minutę przewaga Rosji była coraz większa. Na przerwę "Sborna" schodziła z prowadząc 17:9.

Drugą część ambitni Saudyjczycy rozpoczęli z animuszem i udało im się nawet odrobić część strat. Później jednak Rosjanie zmobilizowali się. Na efekty nie trzeba było długo czekać - 19:11, 22:13, 25:14.

Podopieczni Olega Kuleszowa kontrolowali przebieg wydarzeń do końca wygrywając 27:17.

O godz. 17.00 rozpocznie się mecz Polska - Niemcy.

Rosja - Arabia Saudyjska 27:17 (17:9)

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Niemcy!

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama