Reklama

Reklama

MŚ piłkarzy ręcznych. Polska - Niemcy: Michael Biegler podał kadrę

Bramkarz Marcin Wichary oraz Piotr Masłowski znaleźli się w rezerwie reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, która w piątek od meczu z Niemcami w Lusajl (początek godz. 17. czasu polskiego) rozpocznie rywalizację w mistrzostwach świata w Katarze. Transmisja w TVP 2.

Trener Michael Biegler zgłosił oficjalną "16", która weźmie udział w turnieju na porannej konferencji technicznej.

Spotkanie z Niemcami poprowadzą sędziowie z Macedonii Gjorgij Nachevski i Slave Nikolov.

Lista zgłoszonych zawodników reprezentacji Polski:

Bramkarze: Sławomir Szmal (Vive Tauron Kielce), Piotr Wyszomirski (Pick Szeged, Węgry)

Zawodnicy z pola: Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski, Piotr Grabarczyk, Michał Jurecki (wszyscy Vive Tauron Kielce), Michał Daszek, Mariusz Jurkiewicz, Kamil Syprzak, Adam Wiśniewski (wszyscy Wisła Płock), Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Robert Orzechowski (Górnik Zabrze), Bartosz Jurecki, Andrzej Rojewski (obaj SC Magdeburg), Michał Szyba (RK Gorenje Velenje, Słowenia).

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Niemcy!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy