Reklama

Reklama

MŚ piłkarzy ręcznych: Polacy trenowali w komplecie

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych późnym wieczorem w komplecie przeprowadziła trening w bocznej hali barcelońskiej Palau Sant Jordi. Nie zabrakło uskarżających się wcześniej na różne dolegliwości braci Bartosza i Michała Jureckich.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Węgry

Michał Jurecki w sobotę miał poważne problemy żołądkowe, a jego starszy brat narzekał na ból barku. Zdaniem sztabu medycznego nie ma przeciwwskazań, żeby w poniedziałek wyszli na boisko i zagrali w meczu 1/8 finału mistrzostw świata z Węgrami (początek 21.30).

Ćwiczenia biało-czerwoni przeprowadzili niemal równolegle z toczącym się w głównej hali spotkaniem 1/8 finału Francja - Islandia (30-28). Palau Sant Jordi imponuje wymiarami. Na imprezach sportowych może pomieścić do 17 tysięcy widzów, na innych, np. koncertach, nawet do 20 tys.

Reklama

Podopieczni trenera Michaela Bieglera w niedzielę mieli napięty program zajęć. Po śniadaniu, które zjedli w swoim hotelu w Saragossie, o godz. 9. wsiedli do autokaru i udali się do Barcelony. Do pięciogwiazdkowego hotelu Princess w stolicy Katalonii dotarli po 14.

Poznaj pierwszych ćwierćfinalistów MŚ piłkarzy ręcznych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy