Reklama

Reklama

MŚ piłkarzy ręcznych: dziś mecz Polska - Arabia Saudyjska

Polscy piłkarze ręczni dziś o godzinie 17 (transmisja w TVP2) zagrają z Arabią Saudyjską w meczu grupy D mistrzostw świata w Katarze.

Po porażce z Niemcami i zwycięstwach nad Argentyną i Rosją polskich piłkarzy ręcznych czeka mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 czasu polskiego w Duhail Handball Sports Hall.

Zarówno zawodnicy, jak i cały polski sztab szkoleniowy nie widzi innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo w spotkaniu z outsiderem grupy, który na razie jest jedynym dostarczycielem punktów.

W innych czwartkowych spotkaniach mogą dziać się ciekawe rzeczy, bowiem dotychczasowe rozstrzygnięcia były często zaskakujące.

Równolegle z Polakami w największej hali mistrzostw w Lusaij prowadzący w tabeli Niemcy (5 pkt) zagrają z Argentyną, która na początku czempionatu nieoczekiwanie zremisowała z wicemistrzem globu i Europy Danią. Po nich na parkiet wyjdą Skandynawowie i Rosjanie, którzy muszą szukać punktów, żeby awansować do 1/8 finału.

Reklama

Drugie miejsce w tabeli zajmuje Dania - 4 pkt, trzecie Polska - 4, czwarte Argentyna - 3, a piąte Rosja - 2. Do kolejnej rundy, rozgrywanej systemem przegrywający odpada, awansują cztery najlepsze zespoły.

Program spotkań grupy D:

22 stycznia

Polska - Arabia Saudyjska    (17.00)

Niemcy - Argentyna           (17.00)

Rosja - Dania                (19.00)

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie MŚ!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL