Reklama

Reklama

MŚ piłkarek ręcznych - zmiana w polskiej kadrze

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Kim Rasmussen dokonał zmiany w kadrze, która walczy w mistrzostwach świata w Danii. KOntuzja Małgorzaty Stasiak okazała się na tyle poważna, że wykluczyła ją z dalszej fazy turnieju. Jej miejsce zajmie Kristina Repelewska.

Repelewska dołączy do reprezentacji w czwartek, który jest dniem wolnym w grupie B. Zawodniczka MKS Lublin, jak sama przyznała, po raz ostatni trenowała z kadrą 2,5 roku temu.

"Oczywiście, że jestem zaskoczona, ale taka jest rola rezerwowej. Bardzo mi szkoda, że Gosia nie będzie mogła zagrać już więcej w tym turnieju. Bardzo dużo wnosiła do drużyny. Postaram się stanąć na wysokości zadania. Zrobię wszystko co będę mogła, aby pomóc na boisku koleżankom" - powiedziała Repelewska cytowana na oficjalnej stronie ZPRP.

Zawodniczka jest w stałym kontakcie z koleżankami z reprezentacji, które pojechały do Danii. Jej zdaniem liczą się zdobyte punkty, ale styl grania nie może zadowalać. "Założenia trenera są wykonywane. Najlepiej w dotychczasowych meczach wypadła kapitan zespołu, Karolina Kudłacz-Gloc" - dodała nowo powołana na MŚ Dania 2015.

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje