Reklama

Reklama

MŚ piłkarek ręcznych. Polska - Argentyna na pożegnanie fazy grupowej

W piątek o godz. 14 w Bietigheim-Bissingen dojdzie do spotkania Polski z Argentyną - dwóch najsłabszych, jak się okazało, drużyn w grupie B mistrzostw świata piłkarek ręcznych, które odbywają się w Niemczech.

Po zwycięstwie nad Szwecją 33-30 i porażkach z Czechami 25-29, obrońcą tytułu Norwegią 20-35 i w czwartek z Węgrami 28-31 Polki zajmują piąte miejsce w grupie i jeśli nie przegrają z Argentyną zagrają w niedzielę w Lipsku w Pucharze Prezydenta o miejsca 17-20.

Finalista mistrzostw Ameryki na turnieju w Niemczech wszystkie mecze dość wysoko przegrał i jest mało prawdopodobne, by mógł wygrać z ekipą trenera Leszka Krowickiego.

Po meczu z Węgierkami "Biało-Czerwone" zalały się łzami. "Zawsze jest o co grać. O każdy wygrany mecz dla polskiej reprezentacji" - stwierdziła kapitan kadry Karolina Kudłacz-Gloc.

Reklama

Terminarz piątkowych spotkań:

14.00 Argentyna - Polska

18.00 Czechy - Węgry

20.30 Norwegia - Szwecja

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy