Reklama

Reklama

MŚ piłkarek ręcznych: Małgorzata Stasiak wraca do kadry

Przed meczem z Węgrami w składzie reprezentacji Polski nastąpiła zmiana powrotna – Małgorzata Stasiak zastąpiła Kristinę Repelewską.

Rozgrywająca Pogoni Baltica Szczecin pauzowała w trzech spotkaniach MŚ, z powodu skręcenia stawu skokowego na jednym z treningów.

Na zmianę zdecydował się również trener rywalek "Biało-czerwonych" w 1/8 finału czempionatu globu. W węgierskiej szesnastce prawą rozgrywającą Anitę Bulath zastąpiła Dora Hornyak.

Początek meczu Polska - Węgry o godz. 18.00. Transmisja w TVP2 i TVP Sport.

W ćwierćfinale MŚ są już cztery drużyny. Sensację sprawiły Rumunki, które wygrały z obrończyniami tytułu Brazylijkami. W najlepszej ósemce są także: Dunki, Norweżki i Holenderki.

Reklama

Program poniedziałkowych meczów 1/8 finału MŚ:

17.45 Hiszpania - Francja (Kolding)

18.00 Polska - Węgry (Herning)

20.30 Rosja - Korea Płd. (Kolding)

20.45 Czarnogóra - Angola (Herning)

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Węgry!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy