Reklama

Reklama

MŚ piłkarek ręcznych. Kontuzjowana Aneta Łabuda nie wystąpi

Z powodu kontuzji stopy Aneta Łabuda nie wystąpi w grudniowych mistrzostwach świata w Niemczech - poinformował Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Skrzydłowa Vistalu Gdynia była w 18-osobowej kadrze powołanej przed tygodniem przez selekcjonera Leszka Krowickiego.  

Polki rozpoczną zgrupowanie przed mundialem 19 listopada w Płocku. Cztery dni później wezmą udział w towarzyskim turnieju w Rumunii. Rywalami, oprócz reprezentacji gospodarzy, będą Brazylia i Macedonia. 27 listopada biało-czerwone wrócą do Pruszkowa, gdzie zapadną decyzje o ostatecznym składzie kadry. Trzy dni później drużyna uda się do Niemiec.

- Zawodniczka opuściła ostatnie mecze swojej drużyny klubowej, ale pomimo odpoczynku stan kontuzjowanej nogi nie poprawił się. W tej sytuacji Katarzyna Janiszewska i Adrianna Górna tworzą przewidywany do startu w Niemczech duet prawoskrzydłowych - powiedział Krowicki, cytowany w komunikacie na stronie internetowej ZPRP.

Reklama

Mistrzostwa świata w Niemczech rozpoczną się 1 grudnia, a finał odbędzie się 16 dni później.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy