Reklama

Reklama

Mistrzostwa Ameryki w piłce ręcznej. Boliwia - Urugwaj 1-55

Takie wyniki w piłce ręcznej na zawodowym poziomie to prawdziwa rzadkość. Podczas mistrzostw Ameryki Południowej i Środkowej Boliwia uległa Urugwajowi aż 1-55!

Niewiele brakowało, a Boliwijczycy zakończyliby spotkanie bez ani jednej bramki. Urugwajczycy w pewnym momencie wygrywali już nawet 48-0, ale ostatecznie Boliwia uzyskała honorowe trafienie z rzutu karnego.

Przegrani są wyraźnym autsajderem mistrzostw, które są jednocześnie kwalifikacją do mistrzostw świata. W pierwszym spotkaniu Boliwia uległa Argentynie 7-82, a następnie przegrała z Brazylią 9-77.

Brazylia i Argentyna po dwóch meczach mają na koncie komplet zwycięstw. Dwie wygrane ma także Urugwaj, który rozegrał mecz więcej. W rywalizacji biorą także udział Chile i Paragwaj.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy