Reklama

Reklama

ME w Polsce - rusza sprzedaż kolejnej puli biletów

W poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 10.00, do sprzedaży trafią bilety na wszystkie mecze w Katowicach, Gdańsku oraz we Wrocławiu mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku.

Dostępne będą wejściówki na mecze fazy wstępnej w Ergo Arenie, Hali Stulecia oraz Spodku, a także na spotkania fazy głównej oraz o miejsca 5-8, które odbędą się we Wrocławiu.

Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania wszystkich spotkań rozgrywanych tego samego dnia w danej hali. Zostały podzielone na pięć kategorii cenowych i będzie można je nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Każda osoba może kupić maksymalnie sześć sztuk na dzień meczowy.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy