Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej - Jakub Łucak już czuje się dobrze

Jakub Łucak, który w meczu z Chorwacją doznał bardzo groźnie wyglądającej kontuzji, już czuje się dobrze. W środę "Biało-czerwoni" przegrali z Chorwacją 28-31 i w piątek zagrają z Islandią o piąte miejsce mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych w Danii.

W drugiej części środowego meczu skrzydłowy reprezentacji Polski, podczas akcji w obronie, nabiegł na wystawiony łokieć kolegi z drużyny Piotra Grabarczyka.

Zawodnik na kilka sekund stracił przytomność po uderzeniu w okolice lewej kości jarzmowej.

Na szczęście już po kilku minutach Kuba doszedł do siebie, noc spędził w hotelu i czuje się dobrze. Po niefortunnej sytuacji pozostało mu mocno podbite oko.

Podczas wczorajszego incydentu w hali w Aarhus nie popisały się służby medyczne. Gdy Łucak leżał na parkiecie i poproszono o nosze, dwaj panowie niespiesznie po nie poszli, a potem w spacerowym tempie, popędzani przez wszystkich, pojawili się na placu gry. Na szczęście kontuzja naszego zawodnika nie okazała się tak groźna jak wyglądało.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy