Reklama

Reklama

ME: Polska - Rosja. O której godzinie dzisiaj i gdzie oglądać?

Polska - Rosja to przedostatnie spotkanie naszych szczypiornistów w fazie zasadniczej na mistrzostwach Europy 2022. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Polaków i gdzie oglądać transmisję w tv i online live stream? Tekstowa relacja "na żywo" z meczu ME Polska - Rosja na sport.interia.pl.

Polska po dwóch zwycięstwach na mistrzostwach Europy 2022 zanotowała pasmo trzech porażek. Biało-Czerwoni stracili już nawet matematyczne szanse na grę w półfinale turnieju. W niedzielę Polacy zagrają z Rosją, która w fazie zasadniczej jeszcze nie wygrała. 

Polska - Rosja na ME w piłce ręcznej

Polska bardzo udanie rozpoczęła mistrzostwa Europy od dwóch zwycięstw w fazie wstępnej - z Austrią i Białorusią. Tym samym Biało-Czerwoni jako jedni z pierwszych zapewnili sobie awans do fazy zasadniczej turnieju. W meczu o pierwsze miejsce w grupie D przegrali z Niemcami 23-30. Od tego meczu Polska rozpoczęła serię porażek na ME. W drugiej rundzie mistrzostw Europy Polska wysoko przegrała z Norwegią 31-42, a ostatnio ze Szwecją 18-28. W fazie zasadniczej Polacy jako jedyna reprezentacja nie mają punktów w tabeli. Ta sytuacja sprawia, że przed meczami z Rosją i Hiszpanią podopieczni Patryka Rombla stracili szanse na grę w fazie medalowej ME. 

Reklama

Zobacz też: ME piłkarzy ręcznych. Patryk Rombel: Błędów powinno być mniej, góra osiem

Rosja świetnie zaprezentowała się w fazie wstępnej mistrzostw Europy i z kompletem trzech zwycięstw triumfowała w grupie F. Sborna wyprzedziła w tabeli Norwegię, Słowację i Litwę. W drugiej rundzie ME Rosja, podobnie jak Polska nie odniosła zwycięstwa i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na rozpoczęcie fazy zasadniczej Rosja uległa Szwecji 23-29, a ostatnio dała sobie wyrwać zwycięstwo niepokonanej jak dotąd Hiszpanii 25-26. Rosjanie w ostatnich latach słabo radzili sobie na ME, a przed dwoma laty zostali sklasyfikowani na 22. miejscu. Jedyne mistrzostwo Europy Rosja wywalczyła w 1996 r. na turnieju w Hiszpanii. Ponadto Rosja ma na swoim koncie dwa srebrne krążki uzyskane w 1994 i 2000 r.

Polska i Rosja na ME 2022 - wyniki

Polska - wyniki na mistrzostwach Europy 2022:

Polska - Szwecja 18-28
Polska - Norwegia 31-42
Polska - Niemcy 23-30
Polska - Białoruś 29-20
Polska - Austria 36-31

Rosja - wyniki na mistrzostwach Europy 2022:

Rosja - Hiszpania 25-26
Rosja - Szwecja 23-29
Słowacja - Rosja 27-36
Norwegia - Rosja 22-23
Rosja - Litwa 29-27

Polska - Rosja. O której godzinie dzisiaj mecz na ME?

Spotkanie Polska - Rosja odbędzie się w niedzielę 23 stycznia w Bratysławie. Początek meczu Polaków z Rosjanami o godzinie 15.30. 

Piłka ręczna. Polska - Rosja. Gdzie obejrzeć mecz mistrzostw Europy w tv?

Transmisja meczu Polska - Rosja w ramach grupy 2 fazy zasadniczej ME 2022 piłkarzy ręcznych w tv na kanałach Eurosport 2 i Metro TV.

Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy: Polska - Rosja. Gdzie oglądać transmisję online live stream?

Spotkanie Polska - Rosja na mistrzostwach Europy 2022 można oglądać online live stream na Polsat Box Go 

Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Polska - Rosja na sport.interia.pl 


O której początek meczu ME 2022: Polska - Rosja? Godzina 15.30, w niedzielę 23 stycznia. 

Transmisja TV ze spotkania mistrzostw Europy 2022: Polska - Rosja: Eurosport 2 i Metro TV.  

Piłka ręczna: Polska - Rosja na ME online live stream: Polsat Box Go


Zobacz też:
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy