Reklama

Reklama

ME piłkarzy ręcznych: Sypnęło niespodziankami w meczach grupy I

Sobotnie spotkania grupy I mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych obfitowały w zaskakujące rozstrzygnięcia. Holandia pokonała faworyzowaną Czarnogórę, Islandia - wyżej notowaną Francję, zaś skazywani na pożarcie Chorwaci stoczyli porywający bój z Danią.

Holendrzy swój pierwszy mecz drugiej rundy, z Francją, przegrali bardzo wyraźnie (24-34). W pojedynku z Czarnogórą mało kto dawał im szansę, lecz niespodziewanie, po rewelacyjnej pierwszej połowie prowadzili 18-16. Po przerwie utrzymali swój zapas, ostatecznie zwyciężając 34-30.

ME piłkarzy ręcznych: Ciekawe, sobotnie mecze w grupie I

Jeszcze większą niespodzianką było to, co wydarzyło się w pierwszej połowie spotkania Francuzów z Islandią. Wyspiarze do szatni schodzili prowadząc różnicą... siedmiu goli (17-10). Tak wielką stratę trudno byłoby odrobić każdej drużynie globu. "Trójkolorowi" robili, co mogli, ale ostatecznie... także i tę odsłonę przegrali, w całym spotkaniu ulegając 21-29.

Reklama

Emocji nie zabrakło także w trzecim meczu dnia, w którym Dania mierzyła się z Chorwacją. Faworytami byli piłkarze Jacobsena, lecz rywale zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Ostatecznie Duńczycy wygrali 27-25.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy