Reklama

Reklama

Łomża Vive Kielce - Veszprem. O której półfinał Ligi Mistrzów? Gdzie transmisja?

Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem to półfinał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w ramach Final Four w niemieckiej Kolonii i odbędzie się w sobotę 18 czerwca. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Vive - Veszprem. Transmisja 1/2 LM: Vive Kielce - Telekom Veszprem w tv i online live stream. Tekstowa relacja i wynik meczu na sport.interia.pl.

Łomża Vive Kielce po raz piąty w historii zagra dzisiaj w Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W Kolonii mistrzowie Polski zagrają z węgierskim Telekomem Veszprem, z którym w tym sezonie mierzyli się już dwukrotnie. Transmisja meczu Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem w telewizji na kanale Eurosport 1 oraz w Internecie na Polsat Box Go

Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem. O której godzinie dzisiaj półfinał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych?

Spotkanie Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem w 1/2 Final4 Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę 18 czerwca. O której godzinie początek walki o finał? Mecz Vive - Veszprem rozpocznie się o godzinie 15.15. Łomża Vive i Telekom rywalizowały dwukrotnie w ramach fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów, w której kielczanie zajęli pierwsze miejsce z bilansem dziesięciu wygranych i czterech porażek (Veszprem był czwarty). Łomża Vive we wrześniu 2021 r. wygrała u siebie 32:29, a w rewanżowym spotkaniu w marcu to węgierska ekipa cieszyła się z domowego zwycięstwa 35:33. 

Reklama

Vive - Veszprem. Gdzie oglądać 1/2 Final Four Ligi Mistrzów?

W ćwierćfinale Ligi Mistrzów 2021/22 Łomża Vive Kielce dwukrotnie okazała się lepsza od francuskiego Montpellier (31:28 na wyjeździe i 30:22 u siebie). Telekom Veszprem natomiast duński Aalborg (36:29 u siebie i 35:37 na wyjeździe). Łomża Vive Kielce ma na koncie jeden triumf w Lidze Mistrzów, a dokonała tego w 2016 r., kiedy w decydującym meczu Final Four pokonała właśnie... Telekom Veszprem w pamiętnym i pełnym dramaturgii finale po rzutach karnych 39:38 (po regulaminowym czasie i dogrywce był remis po 35). Węgrzy jeszcze nigdy nie wygrali Ligi Mistrzów, choć występowali w Final4 już siedmiokrotnie, w tym trzykrotnie w finałowych spotkaniach. Dotychczas Łomża Vive grała tylko raz w finale Ligi Mistrzów, a oprócz wspomnianego zwycięstwa kielczanie ukończyli zmagania w 2013 i 2015 r. na trzeciej pozycji. Transmisja meczu Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem w tv na kanale Eurosport 1. 

Piłka ręczna. Liga Mistrzów: Vive Kielce - Veszprem. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem także online live stream na Polsat Box Go. Rywalizację Vive - Veszprem można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik pojedynku Vive - Veszprem na sport.interia.pl.

Zobacz też: Mistrz Ukrainy zagra w drugiej Bundeslidze. Co z Ligą Mistrzów?

Kiedy i o której godzinie półfinał Ligi Mistrzów: Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem? Sobota 18 czerwca, godzina 15.15. Transmisja TV Vive - Veszprem: Eurosport 1. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Vive Kielce - Veszprem? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL