Reklama

Reklama

LM piłkarzy ręcznych: Dwa niemiecko-macedońskie ćwierćfinały

W ćwierćfinałach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych dojdzie do dwóch niemiecko-macedońskich pojedynków - SG Flensburg-Handewitt zmierzy się z Vardarem Skopje, a THW Kiel z Metalurgiem Skopje. Losowanie par odbyło się we wtorek w Wiedniu.

Z kolei Rhein-Neckar Loewen, trzecia niemiecka drużyna na tym etapie, która w 1/8 finału wyeliminowała Vive Targi Kielce, trafiła na Barcelonę.

Natomiast węgierski MKB Veszprem, pogromca Orlenu Wisły Płock, rywalizować będzie z Paris St. Germain.

Zwycięzcy ćwierćfinałowych dwumeczów, zaplanowanych na 16-20 i 23-27 kwietnia, awansują do turnieju finałowego w Kolonii (31 maja - 1 czerwca).

Pary ćwierćfinałowe:

Rhein-Neckar Loewen - FC Barcelona

SG Flensburg-Handewitt - Vardar Skopje

Metalurg Skopje - THW Kiel

Paris St. Germain - MKB Veszprem

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama