Reklama

Reklama

LM piłkarzy ręcznych. Andreas Wolff i Igor Karaczić w siódemce kolejki

Bramkarz Andreas Wolff i rozgrywający Igor Karaczić, piłkarze ręczni PGE Vive Kielce znaleźli się w najlepszej siódemce ósmej kolejki Ligi Mistrzów. Ich zespół pokonał u siebie obrońcę trofeum macedoński Vardar Skopje 35-25.

Niemiecki bramkarz był prawdziwą ostoją kieleckiej denfensywy w starciu ze zwycięzcą ostatniej edycji Ligi Mistrzów. W całym spotkaniu odbił 13 piłek, broniąc z 38-procentową skutecznością. Karaczić był niekwestionowanym liderem zespołu. Świetny występ udokumentował zdobyciem sześciu bramek.

Dla Wolffa to już drugie wyróżnienie w tym sezonie. Poprzednio został nagrodzony za mecz pierwszej kolejki z THW Kiel. W najlepszej siódemce szóstej kolejki był również Alex Dujshebaev, starszy syn trenera PGE Vive Kielce.

Najlepsza "siódemka" 8. kolejki Ligi Mistrzów:

bramkarz: Andreas Wolff (PGE VIVE Kielce)

Reklama

lewoskrzydłowy: Magnus Landin (THW Kiel) lewy rozgrywający: Josip Sarac (Celje Pivovarna Lasko) środkowy rozgrywający: Igor Karaczić (PGE Vive Kielce) prawy rozgrywający: Harald Reinkind (THW Kiel)

prawoskrzydłowy: Aleix Gomes (Barca)

kołowy: Tiago Rocha (Sporting Lizbona)

Autor: Janusz Majewski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy