Reklama

Reklama

Koronawirus w reprezentacji Niemiec. Piłkarz wykluczony

Jeden z graczy reprezentacji Niemiec, która we wtorek zmierzy się z Polską w trzecim meczu mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Tym samym nasi zachodni sąsiedzi przystąpią do starcia osłabieni.

Jak poinformowała tamtejsza federacja, testy przeprowadzone na zawodnikach dały wynik pozytywny u Hendrika Wagnera. To zawodnik, który został dołączony do kadry dopiero w niedzielę. Został odizolowany.

Koronawirus w niemieckiej kadrze. Rywale osłabieni

Wagner miał zastąpić w drużynie Juliusa Kuhna - innego gracza, który jest zakażony.

- Nie rozumiem tego świata. Czuję się dobrze, ale ostatnie godziny to jak jazda kolejką górską - komentował, cytowany w komunikacie niemieckiego związku.

Mecz Polska - Niemcy rozegrany zostanie we wtorek, o godzinie 18:00. Obie ekipy są już pewne awansu do kolejnej fazy rozgrywek, lecz mimo to starcie ma niebagatelne znaczenie - w drugiej rundzie utrzymane zostaną punkty z tego starcia, co może zwycięzcę znacząco przybliżyć do awansu do półfinału.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy