Iwona Niedźwiedź nie zagra w kwalifikacjach olimpijskich
To cios dla reprezentacji Polski piłkarek ręcznych. Iwona Niedźwiedź, z powodu kontuzji, nie zagra w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.
Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!
Rozgrywająca reprezentacji Polski doznała poważnej kontuzji nadgarstka, która eliminuje ją z gry na kilka miesięcy.
"We wtorek Iwona Niedźwiedź przejdzie zabieg kontuzjowanej ręki. Nie wiadomo, kiedy wróci do gry. Trzymamy kciuki" - poinformował na Twitterze klub zawodniczki, Selgros Lublin.
- Dopiero podczas samego zabiegu okaże się, czy w moim nadgarstku są zerwane więzadła i konieczna będzie ich rekonstrukcja, czy jednak da się to jeszcze jakoś "posklejać". Od tego zależy, ile potrwa rehabilitacja i kiedy będę mogła wrócić na gry - powiedziała Niedźwiedź w rozmowie z TVP Sport.
"Biało-czerwone" walczyć będą o igrzyska podczas marcowego turnieju kwalifikacyjnego w Rosji.
Polski zmierzą się z: Rosjankami, Szwedkami i Meksykankami. Na igrzyska awansują dwie najlepsze drużyny z turnieju.
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.