Reklama

Reklama

Dramatyczne sceny na meczu Bundesligi. Drago Vuković dusił się językiem

Mistrz olimpijski z 2004 roku - Chorwat Drago Vuković tak nieszczęśliwie upadł po zderzeniu z rywalem w meczu Bundesligi piłkarzy ręcznych, że połknął język i zaczął się dusić. Zawodnika uratował lekarz ekipy rywali, który natychmiast udzielił mu pomocy.

Dramatyczne sceny rozegrały się w piątkowy wieczór podczas inauguracji rozgrywek niemieckiej ekstraklasy. Wetzlar podejmował Fuechse Berlin.

Zawodnik gości poważnie ucierpiał w przypadkowym starciu i gdyby nie błyskawiczna pomoc lekarza ekipy gospodarzy - Marco Kettrukata, skończyło by się tragedią.

Chorwacki szczypiornista opuścił parkiet na noszach i trafił do szpitala. Na szczęście skończyło się jedynie na strachu.

Rano klub Chorwata poinformował na Twitterze, że zawodnik czuje się już lepiej. "Cieszę się, że Drago tak szybko otrzymał pomoc. Podziękowania dla lekarza Wetzlar Marco Kettrukata" - powiedział Bob Hanning z berlińskiej ekipy.

Reklama

Pierwszy mecz nowego sezonu zakończył zwycięstwem Fuechse Berlin 27-22.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama