Reklama

Reklama

Challenge Cup piłkarzy ręcznych: IK Savehof - Azoty 40:38 w półfinale

Piłkarze ręczni Azotów przegrali w Szwecji z IK Savehof 38:40 (17:20) w pierwszym meczu półfinałowym Challenge Cup. Rewanż w sobotę w Puławach.

Piłkarze ręczni Azotów przegrali w Szwecji z IK Savehof 38:40 (17:20) w pierwszym meczu półfinałowym Challenge Cup. Rewanż w sobotę w Puławach.

Korzystny rezultat wywalczyli w Szwecji podopieczni Bogdana Kowalczyka; dwubramkowa porażka i duża liczba goli zdobytych w tym meczu pozwalają mieć nadzieję na ostateczny sukces w dwumeczu.

Spotkanie w Savehof rozpoczęło się niezbyt udanie dla Azotów; gospodarze uzyskali aż siedmiobramkową przewagę. Jednak zespół z Puław sukcesywnie ją niwelował i na minutę przed końcem doprowadził do remisu 38:38.

W innym meczu półfinałowym serbska drużyna RK Metaloplastika Sabac wygrała z portugalskim Aguas Santas-Milaneza 29:21.

IK Savehof - Azoty 40:38 (20:17)

Azoty: Maciej Stęczniewski, Vilius Rasimas - Adam Babicz 3, Artur Barzenkow, Paweł Grzelak, Przemysław Krajewski 7, Mateusz Kus 2, Krzysztof Łyżwa 1, Piotr Masłowski 12, Rafał Przybylski 4, Adam Skrabania, Jan Sobol 7, Michał Szyba 1, Marko Tarabochia, Krzysztof Tylutki.

Reklama

Najwięcej bramek dla IK Savehof zdobyli: Matias Thynell 9, Sebastian Karlsson 7, Viktor Friden 6, David Florander i Viktor Ottosson po 5.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy