Reklama

Reklama

Bartosz Jurecki po sezonie odejdzie z SC Magdeburg

Obrotowy Bartosz Jurecki po tym sezonie odejdzie z SC Magdeburg. Władze klubu nie zdecydowały się na przedłużenie kontraktu z reprezentantem Polski. 35-letni piłkarz ręczny przeszedł do występującej w niemieckiej ekstraklasie drużyny w 2006 roku.

Jak zaznaczono w komunikacie klubu, decyzja o zakończeniu współpracy z Jureckim została podjęta po "intensywnych rozmowach". Dyrektor sportowy zespołu z Magdeburga Steffen Stiebler argumentował, że było to związane z koniecznością zmian, mając na uwadze przyszłość drużyny.

"Niestety, w karierze każdego sportowca nadchodzi taki nieuchronny moment. Muszę zaakceptować taką decyzję. Zamierzam dać z siebie wszystko w tym ostatnim sezonie" - podkreślił srebrny w 2007 i brązowy w 2009 roku medalista mistrzostw świata.

Reklama

Bartosz Jurecki, starszy brat grającego w Vive Targi Kielce Michała, w niemieckim zespole zdobył ponad 700 bramek w Bundeslidze. Wcześniej bronił barw Chrobrego Głogów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy