Reklama

Reklama

Bartłomiej Jaszka trafił do szpitala z zapaleniem wyrostka

Reprezentant Polski w piłce ręcznej i zawodnik Fuechse Berlin Bartłomiej Jaszka trafił w piątkowe popołudnie do szpitala - poinformował rzecznik prasowy klubu Andre Tzschaschel. U 29-letniego rozgrywającego stwierdzono zapalenie wyrostka robaczkowego.

- Operacja powinna zostać przeprowadzona tak szybko, jak to tylko możliwe - dodał Tzschaschel.

Jaszkę czeka przymusowa przerwa w grze. Oznacza to, że zabraknie go w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym "Lisy" zmierzą się w niedzielę z Atletico Madryt. Zawodnikiem hiszpańskiej drużyny jest Mariusz Jurkiewicz.

Szczypiornista niedawno wrócił do gry po urazie śródręcza, którego doznał podczas grupowego spotkania styczniowych mistrzostw świata z Arabią Saudyjską.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy