Reprezentant Polski musi zmienić klub? Włosi donoszą
Według doniesień włoskich mediów Benevento przygotowuje się do wietrzenia szatni po spadku do Serie B. Z ekipą "Stregoni" ma pożegnać się między innymi Kamil Glik.

Polski obrońca trafił do Benevento w 2020 roku z AS Monaco. W minionym sezonie rozegrał 36 meczów w Serie A, lecz nie pomógł swojej ekipie uniknąć spadku.Na finiszu sezonu Benevento zajęło 18. miejsce w tabeli. Teraz klub szykuje się do walki na boiskach Serie B, co wiąże się ze zmianami kadrowymi.
Kamil Glik odejdzie z Benevento?
Według portalu Tuttomercatoweb.com klub chce pożegnać piłkarzy, którzy zbyt bardzo obciążają budżet płacowy. Są to: Glik, Gianluca Lapadula oraz Artur Ionita. Wciąż nie wiadomo także co z przyszłością Lorenzo Montipo oraz Bryana Dabo.Odejście z Benevento może być dobrym ruchem dla Glika, który wciąż ma szansę występować na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
Zainteresowanie transferem Polaka przejawiają bowiem działacze Udinese (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).
TB








