Kontuzja Kamila Glika. Są nowe informacje
Kamil Glik znalazł się w szpitalu po meczu Brescii z Benevento w Serie B. Jak poinformował Roman Kołtoń Polak ma złamane dwa zęby. To efekt starcia z Mehidem Lerisem.

Reprezentant Polski opuścił murawę w 82. minucie. Stało się tak w wyniku kopnięcia przez rywala. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Leris złożył się do przewrotki w polu karnym, ale zamiast piłki trafił w twarz naszego piłkarza, który potem został zniesiony na noszach z boiska.
Glik został zabrany do szpitala, a jak poinformował Roman Kołtoń, ma złamane dwa zęby.
Kontuzja Kamila Glika. Co z meczami kadry?
Obrońca Benevento to podstawowy zawodnik reprezentacji Polski, która 29 marca zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie w finale barażu o wyjazd na MŚ do Kataru ze Szwecją albo Czechami.
Nie oglądałeś Ligi Mistrzów? Zobacz wszystkie skróty meczów!
Pięć dni wcześniej "Biało-Czerwoni" zmierzą się na wyjeździe w towarzyskim spotkaniu ze Szkocją. To będzie debiut Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera. Wtedy Polacy mieli grać z Rosją w barażu, ale z powodu agresji tego kraju na Ukrainę reprezentacja "Sbornej" została wykluczona z rywalizacji.
Mecz Brescia - Benevento zakończył się remisem 2-2.









