Reklama

Reklama

Wymowny wpis narzeczonej de Jonga. Te nagrania mówią wszystko

Ważą się losy Frenkiego de Jonga w FC Barcelonie. Władze “Dumy Katalonii” dały już do zrozumienia reprezentantowi Holandii, że planują sprzedać 25-latka, by poprawić sytuację finansową w klubie. Piłkarz grający na pozycji pomocnika nie zamierza się jednak tak łatwo poddać i zapowiedział już, że nie chce odejść z Barcelony. De Jong w tej sytuacji może liczyć na wsparcie ze strony swojego agenta, ale przede wszystkim swojej ukochanej, Mikky Kiemeney. 24-latka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe nagranie, na którym doskonale widać, jak świetnie piłkarz i ona czują się w stolicy Katalonii.

Frenkie de Jong i Mikky Kiemieney w 2019 roku rozpoczęli kolejny rozdział wspólnego życia w Barcelonie. Piłkarz i jego ukochana szybko odnaleźli się w stolicy Katalonii. Po trzech latach występów w barwach FC Barcelony wszystko wskazuje na to, że klub zakończy przygodę, o której holenderski piłkarz marzył od najmłodszych lat.

Reklama

Media rozpisują się na temat mocnej postawy de Jonga, który otwarcie mówi, że nie zamierza odejść z Barcelony. Dziennikarze pokusili się nawet o wskazanie powodów, dla których pomocnik reprezentacji Holandii tak mocno walczy o nie odebranie mu miejsca w drużynie Xaviego. Jednym z nich ma być właśnie ukochana piłkarza, Mikky Kiemeney.

Barcelona stawia sprawę na ostrzu noża. Do gry wkraczają agenci

Tak wygląda życie de Jonga i jego narzeczonej w Barcelonie. 24-latka pochwaliła się nagraniem

Po trzech latach mieszkania w słonecznej Hiszpanii, de Jong i Kiemeney bez wątpienia zawarli wiele nowych znajomości. Nic dziwnego, że 24-latka nie chciałaby, by jej ukochany opuścił obecny klub. Jedna z najpopularniejszych holenderskich WAGs opublikowała na Instagramie wymowny filmik, w którym pokazała, jak cudownie piłkarz i ona czują się w Barcelonie. Na nagraniach można zobaczyć uśmiechniętą parę, spędzającą czas wśród pięknych widoków, jakimi może się pochwalić Hiszpania.

Na post 24-latki zareagowała m.in. Anna Lewandowska, która zostawiła pod filmikiem Kiemeney emotikonę z płomyczkiem. Wpis ukochanej de Jonga zasypała lawina komentarzy od kibiców, którzy prosili piłkarza, by pozostał w Barcelonie.

Robert Lewandowski i spółka witani po królewsku na treningu. Depay zrobił furorę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL