Reklama

Reklama

Wojciechowski i Tuchlińska balują na imprezie miliardera. Zrobili furorę

Patrycja Tuchlińska pojawiła się u boku Józefa Wojciechowskiego na balu charytatywnym organizowanym przez Rafała Brzóskę i Omenę Mensah. Parę dzieli prawie 50 lat, lecz łączy uczucie, syn i... wyczucie stylu. Internauci patrzą przede wszystkim na ukochaną biznesmena i zasypują ją komplementami. "Wyglądasz jak milion dolarów" - piszą.

Choć Józef Wojciechowski ze środowiska piłkarskiego wycofał się już jakiś czas temu, jego nazwisko wciąż kojarzone jest z futbolem. Przez lata szefował Polonii Warszawa (2006-2012) i był postacią dość kontrowersyjną. Powołał "klub Kokosa", zasłynął też z nierzadkich zmian trenerów. Poza tym ma także na koncie start w wyborach na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Głosowanie przegrał, a sposób jego przeprowadzenia nazwał "farsą". Jego zdaniem nie wypełniono znamion tajności.

Choć obecnie Wojciechowski nie pełni w polskiej piłce żadnego stanowiska, wciąż jest wielkim kibicem i obserwatorem. "Piłka ciągle jest w moim domu. Grywam codziennie - a najrzadziej co drugi dzień - z moimi synami. Jeden ma 12 lat, drugi 10. Gramy, żeby pobiegać, pobawić się. W tej wielkiej piłce, jak pan wie, już mnie nie ma" - mówił Łukaszowi Żurkowi w wywiadzie dla Interii.

Reklama

Biznesmen unika publicznych wyjść, raz na jakiś czas robi wyjątek. Ostatnio, razem z partnerką Patrycją Tuchlińską, wybrał się na imprezę charytatywną organizowaną przez miliardera Rafała Brzóskę i Omenę Mensah.

Patrycja Tuchlińska ujawnia kulisy życia u boku Wojciechowskiego. Na bogato

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska na balu charytatywnym u Brzóski i Mensah. Internauci zachwyceni

Na charytatywnym balu pojawił się tłum gwiazd związanych także ze światem sportu. Nie zabrakło Anny i Roberta Lewandowskich oraz Marcina Gortata i jego żony Żanety Stanisławskiej-Gortat. U boku swojej ukochanej bawił się również Józef Wojciechowski. Patrycja Tuchlińska na tę okazję założyła przykuwającą wzrok kreację - czarną długą suknię bogato zdobioną cekinami. Na ramiona narzuciła białe nakrycie przypominające futerko. Z kolei były prezes Polonii zaprezentował się w kontrastowym białym garniturze.

"Jesteśmy zachwyceni wczorajszą Wielką Aukcją Charytatywną Top Charity 2022. Gratulacje dla Omeny Mensah, Rafała Brzoski i Fundacji Omeny Mensah za zorganizowanie pięknego i motywującego wydarzenia" - napisała na Instagramie obok zdjęć upamiętniających wieczór.

Internauci dzielą się zachwytami nad prezencją partnerki Wojciechowskiego. "Ślicznie wyglądasz", "Piękna para", "Zjawiskowa", "Piękna kreacja", "Jak z filmu", "Wyglądasz jak milion dolarów" - piszą. 

Józef Wojciechowski ma dużo młodszą partnerkę. Jak żyją on i Patrycja?

Reklama

Reklama

Reklama