Partner merytoryczny: Eleven Sports

Toną w zachwytach nad WAG reprezentacji Polski. "Ciąża ci służy"

Pod koniec kwietnia Przemysław Płacheta i jego żona Aleksandra przekazali światu radosną nowinę. Opublikowali oni bowiem wówczas wpis w mediach społecznościowych i poinformowali, że już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Teraz kobieta pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie fotografiami, na których wyeksponowała swój powiększający się ciążowy brzuszek. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Posypały się komplementy.

Aleksandra Płacheta pokazała ciążowy brzuszek/Instagram/aleksandra.placheta/materiał zewnętrzny

Przemysław Płacheta jest postacią doskonale znaną fanom futbolu w Polsce. Pochodzący z Łowicza zawodnik od 2015 roku występował w młodzieżowych reprezentacjach naszego kraju w piłce nożnej, a do seniorskiej kadry narodowej dołączył w 2020 roku. Oprócz gry w szeregach "Biało-Czerwonych" 26-latek może pochwalić się także bogatym CV, jeśli chodzi o piłkę klubową. W przeszłości reprezentował on bowiem barwy takich zespołów jak m.in. Sonnenhof Grossaspach, Śląsk Wrocław, Norwich City i Birmingham City, a obecnie jest zawodnikiem klubu Swansea City

Gramy Dalej. Polska awansowała na Euro 2024. „Znaków zapytania jest dużo”. WIDEO /INTERIA.TV/INTERIA.TV

Żona Przemysława Płachety pokazała ciążowy brzuszek. Kibice oniemieli z zachwytu

W życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym od ośmiu lat Przemysława Płachetę wspiera jego ukochana, Aleksandra. Zakochani zaczęli się spotykać z 2016 roku, cztery lata później natomiast piłkarz wręczył swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. W maju 2022 roku Przemysław i Aleksandra stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 

W kwietniu bieżącego roku małżonkowie za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali kibicom i dziennikarzom, że przygotowują się obecnie do bardzo ważnej roli. Za kilka miesięcy bowiem zostaną oni rodzicami. "Dziecko Płacheta w drodze. Wkrótce będzie nas piątka, jesteśmy podekscytowani" - przekazali, chwaląc się fotografią, na której zobaczyć możemy zdjęcie z badania USG, dłonie przyszłych rodziców oraz łapy ich czworonogów. 

Aleksandra Płacheta opublikowała teraz na swoim profilu na Instagramie kilka fotek, na których pochwaliła się ciążowymi krągłościami. "Letni brzuszek" - napisała, pozując do zdjęć w opinającym zielonym body i spodniach o tym samym kolorze. 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod wpisem małżonki reprezentanta Polski od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Jaka piękna", "Olu wyglądasz pięknie. Widać, że ciąża Ci służy", "Przepiękna", "Oh wow" - zachwycali się kibice i bliscy ciężarnej młodej prawniczki.

INTERIA.PL

Zobacz także

Sportowym okiem