Reklama

Reklama

To dla niej trener Bayernu Monachium zostawił żonę? Media donoszą

Niespełna miesiąc temu niemieccy dziennikarze poinformowali o zakończeniu długoletniego związku Juliana Nagelsmanna i jego żony. Teraz selekcjoner bawarskiego klubu piłkarskiego został przyłapany u boku innej kobiety. Jego nową dziewczyną jest niemiecka dziennikarka.

W świecie futbolu sporo teraz rozterek miłosnych. Najpierw problemy pojawiły się u Gerarda Pique i Shakiry, następnie świat obiegła informacja o Julianie Nagelsmannie i jego żonie.

Niemieckie media bacznie przyglądały się ostatnio niemieckiemu trenerowi. Jak informują zagraniczne media, 34-latek rozpoczął nowy rozdział życia u boku nowej partnerki. Wiadomo już kim jest tajemnicza Niemka, dla której Nagelsmann zostawił żonę Verenę.

Reklama

Tak wygląda partner matki Lewandowskiego. Znajoma wrzuciła do sieci zdjęcia

To ona skradła serce Juliana Nagelsmanna

Jeszcze nie tak dawno "Bild" informował o zakończeniu związku niemieckiego selekcjonera i jego żony. Nagelsmann miał wyprowadzić się z rodzinnego domu, a żona Verena przejęła opiekę nad ich dziećmi. Nagelsmann i jego żona utrzymują dobre stosunki właśnie ze względu na córkę i syna. Trener Bayernu Monachium planuje zamieszkać blisko byłej żony i dzieci, by utrzymywać z nimi stały kontakt.

Nic dziwnego, że informacje na temat życia prywatnego Niemca i o zakończeniu długoletniego związku jako pierwszy podał "Bild". Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów, Nagelsmann był ostatnio widziany u boku dziennikarki "Bilda", Leny Wurzenberger. Prawdopodobnie para miała się ku sobie już od jakiegoś czasu i to właśnie dla niej 34-latek zostawił żonę.

Niemiecka gazeta świadoma relacji między szkoleniowcem a dziennikarką, odsunęła 30-letnią Wurzenberger od relacjonowania spraw związanych z bawarskim klubem. 

Jak informują dziennikarze, para przebywa obecnie na wakacjach na Ibizie.

Skromny ślub gwiazdora Bayernu. Na liście gości zabrakło kolegów z drużyny

Reklama

Reklama

Reklama