Reklama

Reklama

Tak Lewandowscy odnaleźli się w Hiszpanii. Ta fotka mówi wszystko

Nie tylko Robert Lewandowski został ciepło powitany przez kolegów w nowej drużyny. Na brak zainteresowania nie może też narzekać jego ukochana. Anna Lewandowska nie musiała długo czekać na oficjalne powitanie w gronie WAGs FC Barcelony. Trenerka fitness czwartkowy wieczór spędziła w miłym towarzystwie.

Anna Lewandowska nie ukrywała, że marzy jej się życie w słonecznej Hiszpanii. Jej plany na przyszłość podsycały plotki na temat transferu kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony. Marzenia trenerki fitness szybko się spełniły, a "Lewy" oficjalnie został piłkarzem "Dumy Katalonii". Polak szybko zyskał sympatię kibiców i kolegów z drużyny. Równie szybko w nowym kraju odnalazła się żona 34-latka.

Reklama

Anna Lewandowska ujawnia kulisy wyjazdu z Monachium i nie tylko. Szczery wywiad żony Roberta

Lewandowska w towarzystwie WAGs Barcelony

Jak się okazało, Lewandowska czwartkowy wieczór spędziła w towarzystwie innych WAGs. 33-latka spotkała się z narzeczoną Frenkiego de Jonga, Mikky Kiemeney oraz żoną bramkarza Marca Andre ter Stegena, Danielą ter Stegen. Holenderka pochwaliła się zdjęciem z tego wieczoru w mediach społecznościowych. "Wczorajszy wieczór" - napisała na Insta Stories.

Lewandowska już wcześniej w rozmowie z dziennikarzami "Sportowych Faktów" zdradziła, że po dołączeniu jej męża do drużyny Xaviego otrzymała sporo wiadomości od żon innych piłkarzy.

Legendarny piłkarz rozstał się z żoną. W tle zarzuty o zdradę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL