Reklama

Reklama

Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają wakacje. Fotki robią wrażenie

Reprezentanci Polski udali się niedawno na zasłużone urlopy. Z wakacji w pełni korzysta kapitan "Biało-Czerwonych" Robert Lewandowski, który wraz z najbliższymi przebywa na Majorce. Jego żona pokazała w mediach społecznościowych, jak rodzina wypoczywa na plaży.

Anna i Robert Lewandowscy znani są przede wszystkim ze swojego zdrowego trybu życia. Choć piłkarz i trenerka fitness przebywają teraz na urlopie, nie oznacza to pomijania treningów, czy braku aktywności fizycznej. 33-latka wrzuciła do sieci fotki, na których pochwaliła się, jak jej rodzina spędza czas wolny. 

Media: Fatalne wieści dla Gerarda Pique. Chodzi o Shakirę

Robert Lewandowski trenuje z żoną na plaży

Anna Lewandowska dodała na Instagramie nowy post. Trenerka fitness pokazała tam, jak wraz z ukochanym wykonuje ćwiczenia TRX na plaży. Na drugim zdjęciu pojawiła się także młodsza córka Lewandowskich, Laura.

Reklama

Kibicom bez wątpienia spodobały się fotki z wakacji. Pod wpisem 33-latki pojawiło się prawie 15 tys. polubień i dziesiątki komentarzy. "Dajecie taką energię z Robertem. Aż chce się ćwiczyć", "Rodzinny power! Tak trzymać, na wakacjach też się ćwiczy!" - można wyczytać pod zdjęciami.

Na Insta Stories z kolei pojawiły się filmiki z rodzinnego treningu. Widać tam m.in. trenujących Lewandowskich oraz ich córkę, która chętnie pomaga rodzicom w wykonywaniu ćwiczeń. Anna i Robert Lewandowscy udowadniają, że nawet podczas wakacji nie warto zapominać o zdrowym trybie życia.

Choć kapitan reprezentacji Polski zasłużył na odrobinę wypoczynku, nie może jednak w pełni odetchnąć, gdyż nadal ważą się losy jego transferu do Barcelony. Robert Lewandowski dał już do zrozumienia, że nie ma zamiaru grać w barwach bawarskiego klubu i chciałby przenieść się do Hiszpanii. 12 lipca w Monachium rozpoczną się pierwsze treningi, nie wiadomo jednak, czy polski napastnik weźmie w nich udział. 

Lewandowski posunie się do ostateczności? Grożą mu poważne konsekwencje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL