Reklama

Reklama

Shakirę i Pique czeka "batalia"! Co z ich dziećmi? Hiszpanie donoszą

Hiszpańskie media wciąż żyją rozstaniem Shakiry i gwiazdy FC Barcelona - Gerarda Pique. Jak donoszą, byłą parę czeka batalia prawna dotycząca opieki nad dziećmi, choć znaleźli oni kompromis na najbliższy czas.

Od informacji o rozpadzie związku Shakiry i Gerarda Pique minęły już ponad dwa miesiące. Wydawało się, że oboje tworzą związek idealny. Ten jednak rozpadł się z powodu rzekomej zdrady piłkarza FC Barcelona.

W opublikowanym po rozstaniu komunikacie Shakira i Pique podkreślili, że najwyższym priorytetem jest dla nich dobro dzieci - 7-letniego Sashy i 9-letniego Milana.

Reklama

Shakira i Gerard Pique stoczą "batalię prawną". Kompromis w sprawie dzieci

Jak informuje kataloński "Sport", byli partnerzy we wrześniu stoczą batalię prawną, dotyczącą opieki nad dziećmi. Na razie jednak zdołali się chwilowo porozumieć, osiągając kompromis, lecz wciąż trwa między nimi "przeciąganie liny".

Jak czytamy, w ostatnich dniach dzieci przebywały z Shakirą w Meksyku, San Diego i Los Angeles. 4 sierpnia pod swoje skrzydła wziął je jednak Pique, który zaopiekuje się nimi aż do września.

Później hiszpański piłkarz i kolumbijska piosenkarka mają wejść na drogę prawną. Jak informują media, między nimi nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu.

Reklama

Reklama

Reklama