Reklama

Reklama

Robert Lewandowski i jego żona Anna w Cannes. O tych zdjęciach jest głośno

O pobycie Roberta i Anny Lewandowskich w Cannes znów jest głośno. Małżonkowie raz po raz zachwycają oryginalnymi kreacjami. Ostatnio wybrali się na dwie imprezy organizowane w ramach Festiwalu Filmowego i na obu pokazali się w dwóch różnych stylizacjach. Najnowsze zdjęcia prosto z Lazurowego Wybrzeża to hit!

Robert Lewandowski stara się w pełni wykorzystać czas przed zgrupowaniem reprezentacji Polski, a w dalszej kolejności przed powrotem do klubowych treningów. Co prawda pod znakiem zapytania stoi jego sportowa przyszłość, ponieważ nie jest jasne, gdzie będzie występował od nowego sezonu, ale z pewnością najbliższe miesiące będą dla niego bardzo pracowite.

W przerwie od boiska "Lewy" w pierwszej kolejności poleciał z całą rodziną na wakacje do Turcji, potem bawił się z żoną na balu charytatywnym, a teraz wybrał się razem z Anną do Cannes na Festiwal Filmowy. Harmonogram wizyty jest bardzo napięty. Małżonkowie chodzą na imprezy i pokazy filmów.

Reklama

Najpierw oglądali "Elvisa", a dzień później widziano ich na "Brokerze". Byli też obecni na gali amfAR. O ich stylizacjach znów jest głośno.

Mocna zapowiedź Bayernu! Mają plan wobec Lewandowskiego

Anna i Robert Lewandowscy na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zaprezentowali oryginalne stylizacje

W pierwszy dzień pobytu w Cannes Anna Lewnadowska pokazała się w dwóch cekinowych kreacjach, a teraz dołożyła jeszcze następne, tym razem już w innym stylu. Na pokazie "Brokera" zaprezentowała się w długiej czarnej sukni z głębokim dekoltem, a na gali amfAR na czerwonym dywanie pozowała w oryginalnej pomarańczowej kreacji z falbanką.

Natomiast Robert na wszystkie oficjalne wydarzenia organizowane na Lazurowym Wybrzeżu zakłada eleganckie garnitury. U boku Anny brylował najpierw w niebieskiej, a następnie w czarnej stylizacji. Zdjęcia obiegły sieć.

Zaskakująca rada dla Lewandowskiego! Ta sprawa "bardzo go dziwi"

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - obejrzyj już teraz!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL