Reklama

Reklama

Reprezentant Polski w pociągu do Hogwartu. Tak piłkarz spędza urlop

Po intensywnym okresie w Lidze Narodów polscy piłkarze mogli udać się na zasłużone urlopy. Kapitan "Biało-Czerwonych" Robert Lewandowski wraz z żoną przebywają na Majorce, a Krzysztof Piątek i jego ukochana wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Napastnik ACF Fiorentina pochwalił się zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych.

Krzysztof Piątek podobnie jak reszta reprezentantów Polski postanowił spędzić urlop za granicą. Grzegorz Krychowiak i jego żona Celia podróżują po Ameryce Południowej, a Krzysztof Piątek zabrał żonę Paulinę do Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Reprezentant Polski oświadczył się ukochanej. Kim jest partnerka piłkarza?

Krzysztof Piątek szaleje z żoną w Ameryce

Piłkarz ACF Fiorentina zabrał swoją ukochaną w podróż po Stanach Zjednoczonych. Najpierw para zatrzymała się w Los Angeles. Tam Piątek wraz z żoną zajrzeli m.in. na Aleję Gwiazd, do Parku Narodowego Joshua Tree oraz do Beverly Hills.

Reprezentant Polski wrzucił na swoje media społecznościowe zdjęcie muru upamiętniającego Kobego Bryanta i jego córkę Giannę, tragicznie zmarłych podczas wypadku w 2020 roku.

Para wybrała się również do Universal Studios w Hollywood, gdzie piłkarz zrobił sobie pamiątkową fotkę przed Hogwarts Expressem, pociągiem z serii filmów o Harrym Potterze.

Kolejnym przystankiem Krzysztofa i Pauliny Piątków są Hawaje. Po tygodniu spędzonym w wielkim mieście, piłkarz reprezentacji Polski i jego ukochana odpoczywać będą na wyspach w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego.

Tak Lewandowski właśnie potwierdza transfer? Kibice: "Witamy w Barcelonie"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL