Reklama

Reklama

Reprezentant Polski oświadczył się ukochanej. Kim jest partnerka piłkarza?

Karolina Wójcik znana także jako "Viva-A-Viva" to inluencerka rozpoznawalna przede wszystkim w świecie mody i branży beauty. Teraz o 27-latce bez wątpienia zrobi się głośno również wśród kibiców piłki nożnej. Youtuberka przyjęła niedawno oświadczyny byłego bramkarza Legii Warszawa, Radosława Majeckiego.

Bramkarz AS Monaco to jeden z tych piłkarzy, którzy niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym, szczególnie w mediach społecznościowych. Do niedawna kibice nie mieli nawet pojęcia, że życie miłosne Majeckiego w pełni rozkwita. Piłkarz i jego ukochana o związku poinformowali w walentynki. Internauci nie musieli długo szukać, by dowiedzieć się, kim jest jego partnerka.

To właśnie nowa "przyjaciółka" Pique? Hiszpańskie media publikują zdjęcie

Reklama

To ona skradła serca Radosława Majeckiego

Ukochaną reprezentanta Polski jest influencerka i youtuberka, Karolina Wójcik. Większość fanów kojarzyć ją może pod pseudonimem "Viva-A-Viva". Kobieta publikuje filmiki o tematyce modowej, interesuje się także branżą beauty. Partnerka Majeckiego nie dość, że ma na swoim koncie współprace ze znanymi markami, to jeszcze często widywana jest na pokazach mody. 

 

27-latka to także bliska znajoma innej polskiej WAG, Agaty Sieramskiej. Wójcik i partnerka Arkadiusza Milika prowadzą wspólnie podcast "The Glow Club".

Radosław Majecki postanowił zrobić kolejny krok w związku i oświadczył się swojej ukochanej. Wójcik przyjęła oświadczyny i pochwaliła się pierścionkiem w mediach społecznościowych. Pod wpisem 27-latki polała się lawina komentarzy. Gratulacje przekazały m.in. Anna Lewandowska, Agata Sieramska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Aleksandra Płacheta i Julia Bednarek

Anna Lewandowska w "naturalnym" wydaniu. Kibice oczarowani jej urodą

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL