Reklama

Reklama

Partnerka Arka Milika podgrzała atmosferę. Polskie WAGs reagują

Agata Sieramska kilka miesięcy temu dołączyła do grona partnerek i żon polskich piłkarzy. Popularna influencerka spotyka się z zawodnikiem Olympique Marsylii, Arkadiuszem Milikiem. Modelka niejednokrotnie skradła show, pojawiając się z ukochanym na różnego rodzaju eventach. Tym razem wrzuciła do sieci fotkę, którą wywołała niemały zachwyt wśród internautów.

O Agacie Sieramskiej sporo mówiło się jeszcze zanim zaczęła spotykać się z Arkadiuszem Milikiem. Ukochana reprezentanta Polski znana jest głównie jako influencerka, modelka i podcasterka. 28-latka prowadzi show "The Glow Club" z Karoliną Wójcik, narzeczoną Radosława Majeckiego, byłego bramkarza Legii Warszawa. Ponadto, Sieramska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 114 tys. użytkowników. 

Reklama

Ekspert od mowy ciała analizuje zachowanie Lewandowskiego. Zauważa jedno

Ukochana Arka Milika pozuje w skąpym stroju kąpielowym

Na Instagramie "Agatycze" znajdziemy przede wszystkim selfie modelki, zdjęcia modnych stylizacji, momenty uwieczniające liczne podróże i fotki z ukochanym. Nic więc dziwnego, że jej profil odwiedzają codziennie tysiące fanów. Tym razem modelka pochwaliła się odważnym zdjęciem w bikini, na które szybko zareagowali internauci.

Wśród komentarzy pojawiła się m.in. wiadomość od żony Wojciecha Szczęsnego, Mariny Łuczenko-Szczęsnej. "Piękna jak zawsze" - napisała piosenkarka. Fotkę Sieramskiej polubiła również Sara Boruc, ukochana Artura Boruca. Post 28-latki polubiło prawie 3,5 tys. kibiców.

Wstrząsające zeznania byłej partnerki Ryana Giggsa. "Byłam w szoku, poczułam smak krwi"

Reklama

Reklama

Reklama