Reklama

Reklama

Oto nowa partnerka gwiazdora Manchesteru City. Budzi zachwyt w sieci

Ruben Dias niespełna rok temu zakończył trzyletni związek z piosenkarką April Ivy. Teraz piłkarz postanowił ułożyć sobie życie u boku nowej partnerki. 25-latek zabrał swoją ukochaną na wakacje do Hiszpanii, a brytyjskim mediom w końcu udało się ustalić tożsamość tajemniczej sympatii asa Manchesteru City.

Ruben Dias przez ostatnie miesiące mógł cieszyć się życiem jako singiel. 25-letni reprezentant Portugalii niespełna rok temu zerwał z piosenkarką pop April Ivy i tym samym zakończył ch trzyletni związek. W ostatnim czasie o życiu prywatnym piłkarza znów zaczęto dyskutować w brytyjskich mediach. Jak się okazało, piłkarz Manchesteru City wybrał się na wakacje do Hiszpanii i to nie sam.

Reklama

Tak Lewandowscy odnaleźli się w Hiszpanii. Ta fotka mówi wszystko

Ruben Dias przyłapany z nową ukochaną

"The Sun" udostępnił niedawno zdjęcia gwiazdora Manchesteru City z tajemniczą ukochaną. Teraz dziennikarzom udało się ustalić, że nową partnerką Diasa jest tancerka z Ibizy, Ginevra Festa. Kobieta "zdradziła się" publikując na Instagramie zdjęcia w tym samym bikini, które miała na sobie na zdjęciach z piłkarzem.

Kolejny szczegół, który bez wątpienia pomógł brytyjskim dziennikarzom w zidentyfikowaniu nowej WAG Manchesteru City to tatuaż węża na przedramieniu. Widać go zarówno na zdjęciach reporterów, jak i na fotkach tancerki w mediach społecznościowych.

Legendarny piłkarz rozstał się z żoną. W tle zarzuty o zdradę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL