Reklama

Reklama

Marina Szczęsna potwierdza krążące pogłoski. Długo trzymali to w sekrecie

Od wielu tygodni spekulowano na temat nowej nieruchomości Wojciecha i Mariny Szczęsnych. Wokalistka pochwaliła się, że ona i mąż kupili dom, lecz długo trzymała w sekrecie fakt, gdzie on się znajduje. Spekulowano, że para wybrała willę w Hiszpanii. Teraz Łuczenko-Szczęsna potwierdziła pogłoski. Opublikowała wyjątkowe wideo.

Wojciech Szczęsny prowadzi udaną karierę piłkarską, dzięki czemu może zapewnić swojej rodzinie życie na wysokim poziomie. Stać go na luksusowe wczasy i na zakup motoryzacyjnych perełek. Swego czasu bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn pochwalił się Rolls-Roycem wartym 1,7 miliona złotych. W jego garażu stoi też Bentley Bentayga. Poza tym sportowiec i wokalistka inwestują w nieruchomości. Kupili m.in. mieszkanie w Turynie, apartamenty w Londynie i Warszawie, willę w środku lasu i działkę w Zakopanem. Na tym nie koniec. 

Reklama

Całkiem niedawno Marina Łuczenko-Szczęsna obwieściła na Instagramie, że razem z mężem nabyła następną nieruchomość. To imponująca willa z prywatnym basenem. Żona zawodnika "Starej Damy" nie zdradziła jednak, gdzie znajduje się posiadłość. Spekulowano o kierunku hiszpańskim, lecz kobieta tego nie potwierdzała. Dopiero teraz postanowiła odnieść się do pogłosek.

Żona Szczęsnego pojawiła się na meczu. Nie mogli oderwać od niej wzroku

Marina Łuczenko-Szczęsna potwierdza. Ona i Wojciech Szczęsny kupili dom w Hiszpanii

Sekret Szczęsnych wyszedł na jaw przypadkiem. Piłkarz i wokalistka zaprosili do nowej willi znajomych, a ci wyjawili w mediach społecznościowych lokalizację posiadłości. Przekonywali, że ta mieści się w Hiszpanii, a konkretnie w Marbelli.

Po dłuższej chwili milczenia Marina Łuczenko-Szczęsna oficjalnie potwierdziła spekulacje i wyjaśniła, że istotnie ona i mąż kupili willę na południu Europy. Na InstaStories udostępniła nagranie, na którym widać Wojciecha Szczęsnego witającego się z psem, i napisała: "Ktoś tu właśnie rozpoczyna wakacje w nowym domku w Hiszpanii".

Później poszła krok dalej i pokazała wnętrze nieruchomości. Zapiera dech w piersiach. Są ogromne przeszklenia, a z okien roztacza się widok na miasto i przydomowy basen. W salonie stoją fortepian, lampiony, wielka kanapa oraz okrągły stół z kilkoma krzesłami.

Dzielenie się takimi osobistymi widokami to wyjątek, zatem wideo tym bardziej przyciągnęło uwagę internautów.

Żona Wojciecha Szczęsnego opowiedziała o chorobie. Przejmujące wyznanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL