Reklama

Reklama

Lewandowska znowu zachwyca. "Najpiękniejsza dama w całej Hiszpanii"

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego już za nami. Piłkarz wraz z rodziną przenieśli się do słonecznej Hiszpanii i tam rozpoczęli nowy rozdział życia. Ukochana kapitana reprezentacji Polski po raz kolejny pochwaliła się wakacyjną pogodą i znakomitą sylwetką. Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych nową fotkę, którą zachwyciła internautów.

Transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony był nie tylko spełnieniem marzeń dla "Lewego", ale także dla jego ukochanej. Anna Lewandowska od miesięcy dawała znać fanom, że marzy jej się życie w Hiszpanii. Teraz trenerka fitness na każdym kroku "częstuje" internautów zdjęciami i nagraniami ze słonecznej Katalonii. 33-latka nie zawiodła i tym razem.

Reklama

Hiszpanie urzeczeni Lewandowską. Niesamowite, co zauważyli i jak ją nazwali

Anna Lewandowska pozuje w bikini. Kibice oniemieli z zachwytu

Ukochana kapitana "Biało-Czerwonych" została ciepło przyjęta przez fanów FC Barcelony. Trenerka fitness mogła to odczuć już w momencie, gdy w mediach pojawiły się pogłoski na temat transferu jej męża. Od tamtej chwili jej posty w mediach społecznościowych zasypywane są pozytywnymi wiadomościami nie tylko ze strony hiszpańskich kibiców. Komplementy pojawiły się także pod najnowszą fotką Lewandowskiej, na której 33-latka pozowała w minimalistycznym bikini. "Pani Aniu, figura na medal. Piękna kobieta inspirująca inne kobiety", "Najpiękniejsza dama w całej Hiszpanii" - pisali w komentarzach kibice.

Kilka dni temu Lewandowska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, którym także zwróciła uwagę ludzi. Kibice od razu zauważyli podobieństwo trenerki do znanej postaci z jednego z najbardziej kultowych seriali, "Słonecznego patrolu".

Ostatnie wpisy 33-latki w mediach społecznościowych doskonale pokazują, jak rodzina Lewandowskich szybko odnalazła się w Hiszpanii.

Lewandowski nie ma spokoju w Barcelonie. Mina na tym wideo mówi wiele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL