Reklama

Reklama

Legendarny piłkarz rozstał się z żoną. W tle zarzuty o zdradę

Świat futbolu obiegła ostatnio informacja z życia prywatnego jednego z najbardziej legendarnych zawodników, Francesco Tottiego. Jak się okazało, piłkarz po 20 latach małżeństwa rozstał się z żoną Ilary Blasi. Według doniesień zagranicznych mediów, modelka miała zdradzić ukochanego ze swoim trenerem personalnym.

Po dwudziestu latach małżeństwa Francesco Tottiego i Ilary Blasi, świat sportu obiegła informacja, że para postanowiła się rozstać. Zagraniczne media od razu zaczęły szukać przyczyn rozpadu idealnego z pozoru małżeństwa. Włoski piłkarz i jego ukochana przez lata uchodzili w końcu jako przykład "związku idealnego".

Anna Lewandowska ujawnia kulisy wyjazdu z Monachium i nie tylko. Szczery wywiad żony Roberta

Reklama

Francesco Totti rozstał się z żoną. Powodem miała być zdrada ukochanej

O separacji Totti i Blasi poinformowali w mediach społecznościowych kilka miesięcy temu. Jak się teraz okazało, oboje zdecydowali się jednak ułożyć sobie życie u boku nowych partnerów. Gwiazdor włoskiego futbolu kilka miesięcy temu zaczął spotykać się z 34-letnią Noemi Bocchi.

Według informacji przekazanych przez jeden z czołowych włoskich dzienników, "Corriere della Sera", modelka i tancerka miała romans ze swoim trenerem personalnym, Cristiano Iovino. Legendarny futbolista miał dowiedzieć się o zdradzie żony przez przypadek, odkrywając sms-y, które wymieniali ze sobą kochankowie.

Jak informują dziennikarze, Totti i Blasi mieli rozstać się w zgodzie. Potwierdzają to m.in. wspólne zdjęcia na mediach społecznościowych obojga z nich, które do tej pory zostały nie skasowane.

Żona Kliczki nie zamierza milczeć o rozwodzie z Witalijem. Zdradza kulisy

Reklama

Reklama

Reklama