Reklama

Reklama

Jessica Ziółek opublikowała najnowsze zdjęcie. Aż trudno ją poznać!

Jessica Ziółek opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, na którym... aż trudno ją poznać! Była narzeczona Arkadiusza Milika, a obecna dziewczyna Miłosza Mleczki, wyłączyła możliwość komentowania fotografii i jej nowego wpisu. Choć wcześniej zwróciła się do internautów z pytaniem: "Nie decyduj w złości, nie obiecuj w szczęściu. Zgadzacie się?". Na razie pozostaje ono bez odpowiedzi...

Jessica Ziółek w przestrzeni publicznej i medialnej zaistniała kilka lat temu jako partnerka Arkadiusza Milika. Poznali się, gdy oboje byli jeszcze bardzo młodzi. Piłkarz wypatrzył przyszłą ukochaną podczas zakupów w sklepie. Na początku nie było mu łatwo - gdy poprosił ją podanie swojego numeru telefonu, odmówiła. Ostatecznie później nawiązał z nią kontakt w inny sposób, a następnie zaczęli randkować.

Dalej były wspólna codzienność i... zaręczyny! Milik oświadczył się Ziółek w czerwcu 2019 roku. Lecz zamiast ślubu było rozstanie. O tym, że drogi tych dwojga rozeszły się, świat dowiedział się w styczniu zeszłego roku.

Reklama

Obecnie Arkadiusz i Jessica układają sobie życie na nowo. Spekuluje się, że zawodnik reprezentacji Polski i Olympique Marsylia (we francuskim klubie gra na wypożyczeniu z Napoli) ma nową partnerkę, choć on sam nigdy tego oficjalnie nie potwierdził. Pewnym jest natomiast, że w nowym związku jest Ziółek. Kobieta spotyka się z 22-letnim bramkarzem Lecha Poznań, Miłoszem Mleczko.

BYŁA NARZECZONA ARKADIUSZA MILIKA JESSICA ZIÓŁEK DOSTAWAŁA POGRÓŻKI. SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJĘ

Jessica Ziółek zaprezentowała nowe oblicze. Zablokowała możliwość dodawania komentarzy na Instagramie

Jessica aktywnie działa w mediach społecznościowych i to właśnie dzięki wpisowi na Instagramie jej obserwatorzy dowiedzieli się, że związała się z Miłoszem Mleczko. Okazało się, że razem spędzili sylwestra i Nowy Rok w Dubaju.

Teraz Ziółek zamieściła nową fotografię, na której pozuje już solo. Można odnieść wrażenie, że była narzeczona Milika na zdjęciu prezentuje się niemal całkiem inaczej niż jeszcze do niedawna. Być może Jessica spodziewała się, że przeczyta tego typu komentarze. To uzasadniałoby, dlaczego wyłączyła możliwość komentowania akurat pod tym foto. Może to budzić tym większe zaskoczenie, że w opisie do fotografii... zwróciła się z pytaniem do internautów. "Nie decyduj w złości, nie obiecuj w szczęściu. Zgadzacie się?" - napisała. Trudno oczekiwać odpowiedzi, gdy zablokowało się szansę na ich publikowanie...

BRAMKARZE LECHA I SKOMPLIKOWANY RANKING. DEBIUTANT CHCE ZAGRAĆ TEŻ W EKSTRAKLASIE
LIGUE 1. MILIK BEZ GOLA, MARSYLIA TRACI PUNKTY MIMO GRY W PRZEWADZE

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy