Reklama

Reklama

Influencerka ujawniła nowy dom Lewandowskich w Hiszpanii? To ją zdradziło!

Po tym, jak transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony został sfinalizowany, piłkarz i jego rodzina stanęli przed koniecznością przeprowadzki do Katalonii. Jak zdradziła Anna, wiele spraw związanych z przenosinami zostało już załatwionych. Ale nie wszystkie. Wygląda na to, że Lewandowscy zatrudnili do pomocy influencerkę. Ta podzieliła się w sieci nagraniem z porządkowaniem kolekcji markowych okularów. Internauci nie mają wątpliwości - należą one do żony "Lewego".

Jeszcze zanim Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Barcelony, po sieci krążyły spekulacje na temat nowego miejsca zamieszkania piłkarza i jego rodziny. Dobrze poinformowany dziennikarz, Gerard Romero, zdradził, że misja szukania lokum przypadła siostrze "Lewego". Według "Faktu" Milena Lewandowska miała zarekomendować bratu zamieszkanie w miejscowości Sitges.

Reklama

Lecz ostatecznie to nie tam osiedli Lewandowscy. Okazuje się, że wybrali dom w katalońskiej, luksusowej gminie Castelldefes. Tej samej, w której posiadłość ma m.in. Lionel Messi. To dobra lokalizacja. Na Camp Nou jest stamtąd nieco ponad 20 kilometrów. To oznacza, że piłkarz może stawić się na stadionie w niespełna pół godziny jazdy samochodem.

"Małymi krokami zadomawiamy się w Barcelonie. Powoli kończymy się rozpakowywać, organizować szkołę i zajęcia dodatkowe. Od jakiegoś czasu przygotowywałam dziewczynki na możliwość przeprowadzki, dużo czasu spędziłyśmy też na Majorce i widzę, że dzięki temu szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca" - zdradziła niedawno Anna Lewandowska.

Jak wyglądają wnętrza nowej willi jej i męża? Wygląda na to, że to właśnie przestaje być tajemnicą.

Anna Lewandowska zachwyca się innym sportowcem. I to wcale nie jest jej mąż!

Influencerka ujawniła filmik z nowego domu Lewandowskich? Internauci nie mają żadnych wątpliwości

Wszystko za sprawą infulencerki Agnieszki Witkowskiej, która zawodowo zajmuje się organizacją przestrzeni, a w sieci prowadzi profil Architekt Porządku. Kobieta poinformowała, że właśnie wyjeżdża do Hiszpanii, gdzie pomoże popularnej rodzinie urządzić dom po przeprowadzce. 

Opis pasuje do sytuacji Lewandowskich, lecz nie jest to jedyna wskazówka sugerująca, że chodzi właśnie o nich. Na zamieszczonym wcześniej na InstaStories nagraniu gdzieś w tle przemyka brązowy pies przywodzący na myśl pupila Anny i Roberta.

Influencerka zdradziła, że zabiera się właśnie za ogarnięcie łazienek u klientów, do tej pory urządziła już garderobę rodziny i posegregowała liczne pary okularów. Wiele z nich pochodzi od uznanych projektantów. 

Internauci nie mają żadnych wątpliwości, do kogo należy prezentowana przez Witkowską posiadłość. "Ania mówi, że organizacja końcowa przeprowadzki jeszcze trwa. Jak nie z wami to z kim!?", "Wiadomo, Lewandowscy", "Wow! Urzędujesz u Lewych", "Lewandowscy jak nic", "Już po psie można było się domyślić", "Zdradził cię piesek Lewych na story", "Okulary + lokalizacja = Lewandowscy" - czytamy w licznych komentarzach.

Sensacyjny telefon do Roberta Lewandowskiego! Ania stawiła ostry opór

Reklama

Reklama

Reklama